O výrobci   Optx 20/20 - odborný posudek   Objednávka   FAQ   E-mail 
 O výrobku   Instalace a péče   Reference   "Test zraku" 
Home > Reference
ALEA® s.r.o.
U Vršovického nádraží 16
101 00 Praha 10
Tel./Fax: +420 271 746 732
E-mail: trade@alea.cz
obalka

Reference

"Konečně vidím na údaje mého potápěčského počítače!" to byl výkřik Pepy Navrátila po prvním ponoru s aplikovanými pružnými čočkami na skle jeho potápěčské masky.


"Moje ochranné pracovní brýle musím měnit tak asi jednou za měsíc. Skla se mi škrábou od odletujících úlomků kamene. Teď můžu měnit tyto brýle třeba každý týden. Pouze si přendám vaše optické čočky na nové. Cenově je to mnohem výhodnější, než platit optická skla do pracovních brýlí." potvrdil význam pružných čoček kameník Milan Koudelka.


"Tak pánové, řeknu vám to je vono! Ať teďkonc létá sláma z fukaru jak chce, já perfektně vidím s ochrannou maskou na všechny budíky sušičky." pravil agrotechnik Václav Vydra.


"Normální brýle mi pod krytem helmy při jízdě na mý motorce dělaly problém. Pořád jsem měl pocit, že mi spadnou z nosu a já až je budu narovnávat se někde rozbiju. Nalepil jsem si vaše čočky na kryt helmy tak, abych přes ně viděl na tachometr a počítač a mám vystaráno. Prima to drží a já nemám problém se čtením rychlosti. Akorát se teď nemám na co vymlouvat policajtům, protože těm jsem dřív říkal, když mě zastavili, že jedu moc rychle, že já vlastně na ten tachometr nevidím, protože brýle na čtení mi pod přilbou nedrží a bez přilby jezdit nemůžu. " vyprávěl nám své motoristické zkušenosti Jindřich Horáček.


Napíšete nám taky své zkušenosti ?